Наши выпускники – “Путь к успеху”

 

Алпысбаев Алибек Жанарбекович

«Мирас» вокалдық-аспаптық ансамблінің түлегі – «Арселор Миталл Теміртау» жанындағы  «Нұр Отан» партиясы филиалының төрағасы, қалалық мәслихат депутаты

Выпускник вокально-инструментального ансамбля «Мирас» – председатель филиала партии «Нұр Отан» при Арселор Миталл Темиртау, депутат городского маслихата

 

 

Владимир Владимирович Дроздецкий

«Ровесник» үлгілі балалар театрының түлегі  –  Теміртау балалар мен жасөспірімдер театрының директоры, қалалық маслихат депутаты

Выпускник детского образцового театра «Ровесник»  – директор Темиртауского театра для детей и юношества, депутат городского маслихата

Ольга Валерьевна Попиловская

«Ровесник» үлгілі балалар театрының түлегі- біліктілігі жоғары деңгейдегі,жоғары санаттағы қосымша білім беру педагогі, «Әлем» БЖО» МКҚК«Ровесник» үлгілі балалар театрының жетекшісі

Выпускница детского образцового театра «Ровесник» – педагог дополнительного образования высшей категории, высшего уровня квалификации, руководитель детского образцового театра «Ровесник» ГККП «Детско-юношеского центра «Әлем»

Оксана Викторовна Винокурова

«Ровесник» үлгілі балалар театрының түлегі – біліктілігі жоғары деңгейдегі, бірінші санаттағы қосымша білім беру педагогі, «Әлем» БЖО» МКҚК әдістемелік бөлімінің меңгерушісі

Выпускница детского образцового театра «Ровесник» – педагог дополнительного образования высшей категории, высшего уровня квалификации, заведующая методическим отделом ГККП «Детско-юношеский центр «Әлем»

Иван Иванович Косарев

Кеме үлгілері үйірмесінің түлегі- халықаралық санаттағы спорт шебері, Қазақстан Республикасының сегіз дүркін чемпионы, Ресей Кубогының жеңімпазы және кеме үлгілері  спортының Әлем чемпионатының қола жүлдегері. «Әлем» БЖО» қосымша білім беру педагогі, техникалық құрастыру үйірмесінің жетекшісі

Выпускник судомодельного кружка – мастер спорта международного класса, восьмикратный чемпион республики Казахстан, обладатель Кубка России и бронзовый призер  Чемпионата Мира по судомодельному спорту. Педагог дополнительного образования ГККП «Детско-юношеский центр «Әлем», руководитель кружка технического конструирования

Лаура Арыстанова

Жас көшбасшылар ассоциациясының түлегі – Астана қаласындағы «Нарықты бақылау және сараптау орталығы» ЖШС бөлім бастығы

Выпускница Ассоциации Юных Лидеров  – начальник отдела аналитики г.Астана, ТОО «Центр мониторинга и экспертизы рынка».

Юрий Бодрягин

Жас көшбасшылар ассоциациясының түлегі

Алматы қаласында  сертификатталған бизнес – тренер

Выпускник Ассоциации Юных Лидеров -сертифицированный бизнес – тренер г. Алматы

Валерия Владимировна Загария

«Визави» шаштараз өнері орталығының түлегі – «Дудар» әдемілік пен стиль мектебінің директоры,шаштараздар мектебінің оқытушысы

Выпускница центра парикмахерского искусства «Визави»  -преподаватель школы парикмахеров , директор центра красоты и стиля  «Дудар»

Айчурек Умбеталиева

«Балдәурен» вокалдық тобының түлегі – Алматы қаласы Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық Өнер Академиясының жанындағы балалар студиясының вокал оқытушысы

Выпускница вокальной группы «Балдаурен» -преподаватель вокала, детской студии при Казахской Национальной Академии Искусств  им. Т. Жургенова, г.Алматы

Екатерина Дворецкая

«Силуэт» сән театрының түлегі, Караганда аруы -2017; Қарағанды қаласының атынан Қазақстан аруы – 2018 байқауында өнер көрсетеді.

Выпускница театра Моды «Силуэт», мисс Караганда -2017; представляет г.Караганду на мисс Казахстан – 2018